Letní restart ve wellness Infinit na Brněnské přehradě

BRNO - Jedno z nejluxusnějších wellness center v Česku, kterým je Infinit Maximus ležící na břehu Brněnské přehrady, se rozšířilo o další kousek přírody.

"V průběhu července jsme rozšířili areál o 800 m2 relaxační louky, přidali jsme dvě pítka, stromy, květiny a také krásné dřevo na obložení vnitřních saunových prostor. Venkovní plocha relaxační louky je nyní 4800 m2 . Celková plocha činí 7800 m2 a patří k největším na Moravě," řekl mluvčí centre Eva Lavičková.

Základem všeho dění je tady voda-dar přírody, který má od pradávna léčivou sílu v kombinaci s blahodárnými účinky tepla a chladu.

Tuto léčivou kombinaci všem nabízí wellness centrum Infinit na Brněnské přehradě, uprostřed Podkomorských lesů, v ojedinělém a rozsáhlém venkovním i vnitřním světě wellness. Lze si v něm odpočinout, načerpat sílu a zdraví i nyní v letním období.

Dle odborníků je saunování vhodné po celý rok. Do sauny je možné chodit třeba každý den. Používat specifické prostředí, které si vytváříme v sauně a ochlazovně, je velmi prospěšné v jakékoliv pravidelné frekvenci a to i v létě.

Možná je to paradoxní, ale saunování v létě pomáhá stabilizovat a posilovat termoregulační systém našeho těla. Zajistí zvýšenou odolnost těla vůči prudkým změnám teplot a s tím spojeným nachlazením a respiračním chorobám. Zároveň má saunování vliv na zvýšenou odolnost termoregulačního systému těla vůči extrémním teplotám – snížení nepříjemného pocení v létě.

Wellness centrum Infinit na Brněnské přehradě je tu pro vás 365 dní v roce.

Podrobnosti o něm i s jeho akcemi jsou na https://www.infinit.cz/brno-prehrada.

(niv)